Marek Pietrachowicz

Historia wcale się nie kończy!

W przygotowaniu - prawdę mówiąc, już w całości napisany - mam drugi tom przygód Raiany & Co. (by napisać wierszem)

Ale na tym nie koniec! Korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia jako autora gier i przygód RPG, przygotowuję do darmowego propagowania grę karciano-planszową, opartą na wątkach z pierwszej i drugiej książki (są tam tylko zajawki i parę postaci, żadnych spoilerów!). Jeśli zatem ciekawość Was zżera, co też książka ta zawiera, zapraszam do ściągnięcia, wycięcia i zagrania bez wahania.

Zawsze byłem zwolennikiem gier opartych na dziełach literackich, bo pozwalają one je ożywiać i rozszerzać przygodę i ich doświadczanie dalej, poza karty książki (które niubłaganie kończą się tylną okładką, tj. tzw. "deską").

(Jak tylko będzie gotowa, umieszczę ją w serwisach propagujących gry PnP - Print 'n Play) ex.jpg
awatar
anonimowy

13 maj 2016  o  05:01

o, to bardzo dobra wiadomość! jako fan gier planszowych i osoba, której przypadł do gustu pierwszy tom opowieści, z wielką chęcią sięgnę po tę grę.
oczywiście darmowość gry czyni tę wiadomość jeszcze lepszą ;-).

Kuba

16 maj 2016  o  09:29

Kocham rozszerzać jedno medium na inne, tak, żeby dana historia odżywała na nowo. Stąd RPG, które są naturalnym poszerzeniem i ożywieniem książek, na których są oparte (moim zdaniem). Stąd również mój ogromny krytycyzm wobec ekranizacji powieści - gdy mam zgrzyt pomiędzy tym, jak sam czuję dany utwór, a jak widzi go reżyser (koszmarny casus Władcy Pierścieni, zwłaszcza części pierwszej i trzeciej).

Od 2 do 10000 znaków